سبد مقایسه (0)

مقایسه

سری جدید دوربین مداربسته حرارتی Dahua

رونمایی از سری جدید دوربین مداربسته حرارتی Dahua یکپارچه با نرم افزار XProtect

شرکت داهوا یکی از بزرگترین تولید کنندگان دوربین مداربسته و تجهیزات نظارتی که مقر اصلی آن در گوانجو چین قرار دارد ، از سری جدید دوربین های مداربسته خود که به نرم افزار VMS با نام XProtect شرکت Milestone مجهز می باشد ، رونمایی کرد.

همه دوربین های مداربسته هوشمند تحت شبکه Dahua مجهز به سنسور مخصوص درجه یک می باشند که آنها را قادر به تشخیص تفاوت های کوچک درجه حرارت ، قدرت تشخیص و عملکرد بهتر در تاریکی کامل و شرایط نا مساعد آب و هوایی می کند.

در واقع این دوربینها ترکیبی از هوشمندی ، بهره وری و کارایی بالا را در اختیار کاربر قرار می دهند ، مانند : تشخیص هوشمند ، تجزیه و تحلیل هوشمند ، ردیابی و کنترل هوشمند.

از جمله دوربین مداربسته های حرارتی تحت شبکه ای که با نرم افزار مدیریت ویدئو XProtect شرکت Milestone می توانند یکپارچه شوند ، می توان به دوربین مداربسته PTZ هیبرید ، دوربینهای اسپید دام هیبرید و دوربین مداربسته حرارتی دام و بولت اشاره کرد.

محصولات نظارتی حرارتی جدید شرکت Dahua

در حال حاضر نرم افزار نظارتی Milestone با رنج کاملی از محصولات شرکت داهوا مانند محصولات تحت شبکه ، سری PTZ ، دستگاه HCVR و بخشی از دستگاه های NVR سازگار می باشد.

همچنین داهوا در نظر دارد در آینده نزدیک محصولات بعدی خود را هرچه بیشتر سازگار با نرم افزار نظارتی مدیریت ویدئو XProtect شرکت Milestone نماید.

سری دوربین مداربسته حرارتی جدید شرکت Dahua با توجه به یکپارچه شدن با نرم افزار مدیریت ویدئو شرکت Milestone می تواند یکی از انتخاب های خوب مجموعه هایی باشد که به دنبال یک سیستم نظارتی هوشمند برای مجموعه خود می باشند.

در آینده نزدیک باید منتظر ارائه محصولات هماهنگ بیشتری با نرم افزار های مدیریت تصاویر باشیم. با گسترش سیستم های نظارتی مجهز به سیستم مدیریت تصاویر هزینه این محصولات نظارتی نیز برای کاربران عادی کمتر شده و افراد بیشتری می توانند از مزایای سیستم نظارت تصویری هوشمند استفاده نمایند.

نظرات کاربران

شما می توانید اولین نفری باشید که در مورد این پست نظر می دهید

فیلد های ضروری را پر کنید.
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید
متن پیام را وارد نکرده اید
کد امنیتی را وارد کنید
گفتگوی آنلاین
0
x
در حال بارگذاری ...